درباره ما | فروشگاه پی سی اسکیل

تیم پی سی اسکیل در مهر ماه سال ۹۳ با کادری ۲ نفره جهت ارائه آموزش های متفاوت در زمینه IT مانند بازی سازی، برنامه نویسی، گرافیک و … تاسیس و راه اندازی شد. از همان ابتدا این تیم هدفی جز توسعه علم آی تی، برنامه نویسی و صنعت بازی سازی نداشته و همواره در تلاش بوده تا آموزش های اختصاصی خود را با بالاترین و بهترین کیفیت ممکن عرضه نماید. تعداد بسیاری آموزش در زمینه های مختلف با هزینه های شخصی ضبط و به صورت رایگان منتشر گردید تا در ترویج این فرهنگ در ایران عزیزمان پیش قدم باشیم…

به لطف شما کاربران عزیز، هم اکنون تیم پی سی اسکیل با گذشت یکسال، تبدیل به یکی از برترین وبسایت های آموزشی اختصاصی در زمینه برنامه نویسی موبایل، مدلینگ، انیمیشن، بازی سازی ، طراحی وب و… شده است! امیدواریم تا چند سال آینده شاهد پیشرفت عرصه گیم، توسعه نرم افزار های موبایل، انیمیشن و دیگر علوم کامپیوتری در ایران به صورت گسترده و همگانی باشیم!

ما بر این باوریم که تخصص بدون تدریس ناقص است، قطعا فردی که در کنار یادگیری به تدریس میپردازد دارای بار علمی و تجربه بیشتریست نسبت به شخصی که صرفا تخصص دارد!!! طی این مدت یکساله در تلاش بوده ایم تا خانواده پی سی اسکیل را بزرگتر و متخصص تر نماییم، به این منظو ر همواره در پی جذب مدرسین و متخصصین بوده ایم و خواهیم بود! اگر شما هم علاقه مند به تدریس هستید، بسیار خوشحال خواهیم شد تا به خانواده پی سی اسکیل بپیوندید! 🙂

پل ارتباطی ما با شما بزرگواران در تمامی موضوعات مانند همکاری، تبلیغات، سفارش پروژه و … از طریق مکاتبه با ایمیل info@P30Skill.ir یا تماس تلفنی با شماره ۰۹۳۰۹۵۱۲۷۱۷ (عرفان صحاف نژاد) میباشد.

در صورت داشتن هرگونه انتقاد یا پیشنهاد نظر خودتون رو به همین ایمیل ارسال کنید، نظرات شما برای ما بسیار حائز اهمیت و سازنده است.

تشکر فراوان بابت حمایت بی نظیر شما عزیزان…

تیم آموزشی پی سی اسکیل